Kto sú TripLovers?

Ahojte.

Sme Janka a Milan a vítame ťa na našom cestovateľskom blogu TripLovers. Spolu na cestách sme už od roku 2015. Cesty vymýšľa a plánuje Janka, hlavný fotograf a dokumentarista je Mimo.

Aktuálne sme obaja zamestnaní, no napriek tomu stále cestujeme nízkonákladovo. Preto ťa na našom webe vždy budú čakať rady a tipy ako si cestovanie užiť a súčasne nezbankrotovať 🙂

Na našom webe nehľadaj beletrizované opisy tých najpopulárnejších turistických destinácií. Dáme ti skôr tipy na zaujímavé miesta a praktické informácie. Vyhľadávame skôr prírodu a históriu a keď je to len trochu možné, na naše cesty berieme aj korčule.

Čo nám doposiaľ cestovanie dalo?

Po niekoľkých cestách už vieme povedať, že podnety z rôznych krajín nás usmernili v našom mentálnom rozvoji. Začali sme svet chápať globálnejšie a výraznou mierou sa zvýšil náš geopolitický rozhľad vo svete, čo nás usmernilo aj v našom bežnom živote. Čo nám ale cestovanie predovšetkým dalo je zistenie, že dno našich síl je úplne inde ako sme si pôvodne mysleli.

Dúfame, že ťa našim blogom inšpirujeme a pomôžeme ti užiť si svoju cestu čo najviac 🙂

Janka & Milan

 

“O 20 rokov budeš viac sklamaný z vecí, ktoré si vtedy nespravil ako z vecí, ktoré si spravil. Tak sa zbav lán, odplávaj preč z bezpečného prístavu. Chyť na svojich plavbách pasáty. Objavuj. Snívaj.” Mark Twain

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhaj kontaktovať cez tento kontaktný formulár: